O nás

Navštívte nás

Penzión Fit *** sa nachádza v príjemnom prostredí obklopenom horami, sprevádzajúcimi tok rieky Hron, pričom so svojou polohou neďaleko skutočného stredu Európy v blízkosti rýchlostnej komunikácie Žiar nad Hronom – Zvolen je ideálnou voľbou, ak hľadáte pokojné ubytovanie v tejto oblasti.

Svojou ponukou služieb zaujme najmä obchodných cestujúcich vyhľadávajúcich komfortné ubytovanie za prijateľné ceny. 

Naše priestory Vám poslúžia na organizovanie školení, seminárov alebo firemných večierkov, v rámci ktorých pre Vás zabezpečíme kompletný servis.

Plánujete rodinnú oslavu a chcete sa venovať rodine a nie vareniu či upratovaniu počas, ale aj po rodinnej oslave? Potom je pre Vás najvhodnejším riešením naša reštaurácia, kde pre Vás pripravíme slávnostné menu podľa Vašich predstáv. Našu reštauráciu môžete využiť aj na zorganizovanie menšej svadby, oslavy promócií, pomaturitného stretnutia alebo firemného posedenia.

O Vašu maximálnu spokojnosť sa postará ústretový personál a naša snaha čo možno najviac priblížiť služby požiadavkám našich hostí.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Ubytovanie

Komfortné izby, ktoré sú pre Vás pripravené, ponúkajú dostupnú WiFi sieť a TV na každej izbe.

Ochotní personál

Potrebujete s niečím poradiť, opýtať sa, alebo čokoľvek iné? obráťte sa na náš ochotní personál, ktorí Vám s radosťou pomôže.

Galéria

Okolie a tipy na výlet

Ideálna poloha motela Luteus v tesnej blízkosti Zvolena, iba 20 km od Banskej Bystrice, 25 km od Banskej Štiavnice a 30 km od Kremnice Vám dáva možnosť spoznať množstvo kultúrnych pamiatok v blízkom okolí:

Pustý hrad – zrúcanina stredovekého hradu nad Zvolenom je jednou z najväčších v strednej Európe
Zvolenský zámok – gotický zámok, ktorého súčasťou je expozícia Slovenskej národnej galérie s výstavami starého i súčasného umenia a designu
Banská Štiavnica – historické centrum zapísané v zozname dedičstva UNESCO
Banská Bystrica – historické centrum s mestským hradom Barbakan, s barokovým Mariánskym stĺpom a hodinovou vežou
Kaštieľ Antol – barokovo-klasicistický kaštieľ, ktorého súčasťou je poľovnícke múzeum
Kremnica – historické centrum a mincovňa

Pre aktívnych športovcov ponúka blízke okolie v lete množstvo turistických chodníkov a možnosť kúpania sa v termálnych kúpaliskách na Kováčovej, v Sliači alebo v Kremnici. Milovníkov golfu určite poteší blízkosť golfového ihriska Hron – Tri duby.

V zimných mesiacoch môžu vyznávači bežkovania a lyžovania využiť zjazdovky blízkych lyžiarskych stredísk ako Skalka pri Kremnici, Krahule, Šachtičky, Králiky, Selce, Donovaly a Košútka pri Hriňovej.